Firma Profili

Firmamız 1954 yılında dedemiz Merhum Tahir Gültekin'in girişimiyle Oto Radyatör Servis Bakım ve Onarımı hizmetine başlamış ve 1967 yılında KALE OTO RADYATÖR'ün Konya temsilciliğini üstlenmiştir. Bugün de Kale Oto Radyatör Grubu'nun iç Anadolu Bölge bayiisi olarak yola devam etmektedir.

1994 yılında Hidrolik Soğutucu, Özel Rayatör imalatı ve Radyatör tamirini yapmaktadır.

Üretip satmakta olduğu ürünlerin AR-GE çalışmalarını ısı test simülasyonları gibi aşamalardan geçirerek müşteri memnuniyetini üst planda tutmaktadır. "En önemli stratejimiz müşteriye saygı" prensibiyle ürettiğimiz ürünlerimiz arasında ;

  • Hidrolik Yağ Soğutucuları
  • Dizel Araçlar İçin Intercooler Radyatörü
  • İş Makinaları İçin Yağ Soğutucular
  • Araç Üzeri Vinç Üreticilerine Yönelik Elektrik Motorlu Soğutucular
  • Vidalı Kompresörlerde Kullanılan Alüminyum Soğutucular 
    bulunmaktadır.


    Firmamız Alüminyum radyatörler konusunda kendisini üst seviyede yenileyerek ve geliştirerek iç pazarda liderlik ve öncülük yapmaktadır. Bu ürünlerimiz iç ve dış pazarlarda müşterilerimiz tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Firmamız üretim süreci sonrasında yurt genelinde ve satış sonrası servislerde kendi teknik personeli tarafından hızlı bir biçimde yapmaktadır.Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamızla ve dinamik kadromuz ile teknoloji, kalite ve insana yaptığımız yatırımlarla Büyük Gültekinler Oto Radyatör nesilden nesle hedeflerine sağlam adımlarla yürümektedir.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Belgelerimiz